Onevision Baskı

Onevision Baskı

Onevision Baskı

One Way Vision baskı diğer adıyla Delikli Folyo, binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One way vision reklam uygulamalarında çokça rağbet gören bir dijital baskı çeşididir. 

One way vision özellikleri bakımından diğer baskı çeşitlerinden ayrılmasının sebebi delikli olmasıdır. Delikli olmasının sebebi içeriden bakıldığı zaman dışarının rahatlıkla görünürken dışarıdan bakınca içerinin görünmemesidir. Bu özelliğinden dolayı one way vision baskı da baskı yapılacak olan yüzey beyaz, yapışkanlı yüzey ise siyahtır. 

One way vision baskı kullanım alanı oldukça geniştir. Cam yüzeye sahip her yerde kullanılabilir. En çok kullanıldığı yerler ise, araba camları, mağaza vitrinleri ve dış yüzeyi cam olan binalardır. One way vision ölçüleri kullanılacak alan boyutuna göre belirlenirken, kalınlığı 0.15 – 0.2 mm aralığındadır.

One way vision baskı yapılırken tüm yüzeylerin ölçüleri eksiksiz bir şekilde alınmalıdır. One way vision ölçüleri alınırken baskı yapılacak alandaki en ufak ayrıntılara dahi dikkat edilmelidir. One way vision tasarım kusursuz olarak yapıldığında firmanız için vazgeçilmez reklam seçenekleri arasında yerini alacaktır. 

Bulut dijital; makina kapasitesi ve deneyimi ile onevision baskılarınız için en uygun koşullarda hizmet sunmaktadır. Fiyat almak veya tesli süremiz hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Bulut Dijital